HITZE
je SKÚSENOSŤ
Poľská značka Hitze ako samostatná obchodná spoločnosť bola založená v roku 2015 v dôsledku oddelenia sa výroby krbov od štruktúry spoločnosti STALKO. Je to naša materská spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovaním ocele už viac ako 40 rokov a je kľúčovým dodávateľom mnohých známych medzinárodných značiek. Množstvo kvalitných strojov nám umožňuje realizovať projekty pre náročné odvetvia, ako je automatizácia alebo dokonca robotika.
Práve spolupráce a rastúci potenciál skupiny STALKO nám umožňuje vyrábať krbové vložky s najlepšími technickými parametrami a s vysokou účinnosťou. Naše vlastné laboratórium umožňuje neustále testovanie a vylepšovanie našich krbov.
Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vysokej kvalifikácii konštruktérov HITZE dokážeme našim zákazníkom dodať najefektívnejšie a najekologickejšie krbové vložky na trhu. V našej ponuke nájdete vykurovacie zariadenia, v ktorých používame tie najlepšie materiály a technológie – vďaka tomu si môžete byť istí, že si vyberiete riešenie, ktoré Vám bude slúžiť mnoho rokov. A ukázalo sa, že je to spoľahlivý spôsob ako udržať váš domov v teple!

HITZE
je TECHNOLÓGIA

Krby HITZE sú vyrobené z certifikovanej ocele P265HG / EN 10028-2 s hrúbkou 3 a 4 mm. Jednotlivé prvky sa vyrábajú pomocou moderných CNC strojov, ako sú 2D a 3D lasere a lisy. Robotizované zváranie MAG na zváracích robotoch zaručuje vysokú úroveň estetiky a životnosť krbov HITZE.

Celá výroba sa uskutočňuje v súlade so systémom manažérstva kvality ISO 9001 : 2008 a všetky modely našich krbov a kachlí spĺňajú povinné emisné normy EcoDesign 2020.

Výrobná hala (m²)

Lasery

Obrábacie CNC

Roboty Kloss

Zamestnanci

ROZVOJ – záruka
najlepších zariadení
V HITZE sme si dobre vedomí toho, ako sa náš svet mení vďaka technologickému rozvoju. Preto neustále sledujeme nové trendy, hľadáme stále lepšie riešenia prispievajúce k vývoju našich zaradení. Týmto spôsobom neustále zdokonaľujeme krbové vložky a voľne stojace piecky a prispôsobujeme ich najväčším požiadavkám našich zákazníkov.

Pri výbere z našich možností sa môžete spoľahnúť na životnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť. A samozrejme, najvyšší komfort vo vašej domácnosti!

HITZE je ÚSPECH
Naše krby a piecky sú oceňované nielen na domácom trhu. Prakticky od samého začiatku smeruje väčšina vyrobených vykurovacích zariadení na zahraničné trhy. Oceľové vložky HITZE ocenili hlavne zákazníci z nemeckého trhu, ktorí našu ponuku považovali za mimoriadne výhodnú z hľadiska pomeru ceny a kvality.

HITZE ako medzinárodná značka pripisuje veľký význam splneniu konkrétnych očakávaní zákazníkov z celého sveta. Z tohto dôvodu sme sa posledné 2 roky zdvojnásobili počet dostupných krbových vložiek. V súčasnej dobe ponúkame výber zo 116 vykurovacích zariadení s ďalšími možnosťami šitými na mieru.

Za úspechom, ktorý sme dosiahli, stoja predovšetkým naši partneri – dôverovali našim návrhom a vďaka ním môžeme stále vytvárať tie najlepšie krbové vložky a voľne stojace piecky na trhu. Vážime si vaše pripomienky a vďaka ním máme možnosť neustále vylepšovať ponúkané piecky – podeľte sa s nami o svoje názory, ktoré prispejú k rozvoju spoločnosti HITZE!

HITZE
sú ĽUDIA
Za každým úspechom firmy stoja ľudia. Tím, ktorý vytvára produkty, distribučné kanály a značku, je pomerne malý a iba vďaka profesionalite, odborným znalostiam a osobnému nasadeniu sa značka HITZE stala v priebehu 5 rokov významným hráčom v medzinárodnom vykurovacom priemysle.
Vďaka vzájomnej úcte a podpore jednotlivých iniciatív je značka HITZE ako zamestnávateľ uznávaný na miestnom trhu práce. Sme hrdí na to, že pre nás pracujú tí najlepší ľudia.
Infolinka:

+421 911 636 645

Údaje o firme:
Stalko sp. z o.o. sp. k. Poľsko

Infolinka:
+48 735 977 703

Všeobecné otázky: export@hitze.pl

www.hitze.pl

Distribútor:
STORMS s.r.o. Slovensko

Infolinka:
+421 911 636 645

Predajné otázky: obchod@storms.sk

www.storms.sk

Prevádzky:
Stará Ľubovňa
Levočská 45

Košice
Holubyho 10